Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Zoufalé manželky (v originále Desperate Housewives) je americký komediální seriál společnosti ABC. Seriál se odehrává na předměstí Wisteria Lane ve fiktivním americkém městě Fairview. Zoufalé manželky ukazují život skupinky žen, jež se na první pohled může zdát jako z pohádky. Mají peníze, velké a krásné domy, luxusní auta,.. Ale jsou jejich životy skutečně tak pohádkové, jak na první pohled vypadají?

- Sjednejte si půjčku v pohodlí domova. Prověřená nebankovní společnost.
- Stáhněte si zdarma nejoblíbenější antivirový program. Kompletně v češtině.
- Nejrychlejší online půjčka v ČR, peníze přímo na Váš bankovní účet.
- Keramické nože za nejnižší ceny na českém a slovenském trhu.

Během sledování osudů hlavních hrdinek se vždy objeví i nějaká záhada. Tajemná smrt, soused s tajemstvím, které by neměl nikdo znát nebo i tajemné výkřiky ze sklepa odvedle. A jsou to právě zoufalé manželky, které tajemství nakonec vyřeší. Zoufalé manželky jsou seriálem, který velmi podivně kombinuje hned několik žánrů a překvapivě to všechno pohromadě neuvěřitelně funguje. Ve své podstatě jde o klasickou americkou soap operu, kde jsou manželky podvádějící své muže, mrchy jako vystřižené z Esmeraldy nebo Merlose Place a hezcí exotičtí muži a ženy připomínající modelky. To vše je ale skvěle zkombinováno s dramatem, tajemnou detektivní zápletkou a satirickou komedií.

Zoufalé manželky respektive hlavní protagonistky získaly také řadu ocenění. Například v roce 2005 a 2006 seriál vyhrál Zlaté glóby v kategorii "Nejlepší TV seriál - muzikál nebo komedie" a v roce 2005 vyhrála Teri Hatcher Zlatý glóbus jako "nejlepší hlavní představitelka".

Další seriály ke shlédnutí zdarma