Simpsonovi online

Simpsonovi

Simpsonovi (v originálu The Simpsons) je slavný americký animovaný seriál natáčený televizní stanicí FOX. V současnosti jde nejspíš o nejoblíbenějším a nejznámějším televizní seriál, který se díky své vtipnosti a originálnosti vysílá ve více než 70 zemích. Od svého začátku Simpsonovi posbírali 23 cen Emmy a nespočetné množství fanoušků. Simpsonovi se na televizních obrazovkách poprvé objevili už v dubnu 1987. Nějakou dobu však nešlo o typický seriálový díl, jak to zná většina z nás, ale o pár minut trvající skeč v Tracey Ullman´s Show. Tam Simpsonovi vydrželi následující 3 roky avšak za celkového počtu necelých třiceti skečů (dílů).

- Sjednejte si půjčku v pohodlí domova. Prověřená nebankovní společnost.
- Stáhněte si zdarma nejoblíbenější antivirový program. Kompletně v češtině.
- Nejrychlejší online půjčka v ČR, peníze přímo na Váš bankovní účet.
- Keramické nože za nejnižší ceny na českém a slovenském trhu.

V roce 1989 se z rodinky Simpsonů stává samostatný seriál. Vzniká první klasický díl s názvem "Vánoce u Simpsonových". Původně měl vyjít jako první díl "Hezkej večer", který kvůli technickým problémům byl přesunut na pozdější termín. Vzniká tak první série nejdéle vysílaného seriálu v USA.

Seriál dosáhl takové oblíbenosti, že celebrity považují za čest stát se součástí některého z dílů o Simpsonových. Zatím se zde v kreslené podobě objevili například Elton John, N´Sync, U2, Red Hot Chily Peppers, John Travolta, ale třeba také producent The Simpsons James L. Brooks a řada dalších.

Další seriály ke shlédnutí zdarma