Dr. House online

Dr. House

Dr. House (v originále House M.D.) je americký seriál, jehož autorem je Kanaďan David Shore. První sezónu tohoto skvělého seriálu odvysílala Americká televize Fox v roce 2004. Děj se převážně odehrává v nemocnici v Princetonu – Plainsboro. Hlavní postava Gregory House je šéfem diagnostického oddělení této nemocnice a má za úkol řešit zvlášť zapeklité případy, u kterých jsou normální doktoři v koncích. K ruce má svůj tým odborníků, který se skládá ze 3 výborných doktorů. Imunoložky Allison Cameronové, neurologa Erica Foremana a specialisty na intenzivní péči Roberta Chase (Jesse Spencer).

- Sjednejte si půjčku v pohodlí domova. Prověřená nebankovní společnost.
- Stáhněte si zdarma nejoblíbenější antivirový program. Kompletně v češtině.
- Nejrychlejší online půjčka v ČR, peníze přímo na Váš bankovní účet.
- Keramické nože za nejnižší ceny na českém a slovenském trhu.

Seriál Dr. House čerpá z Gregového sarkasmu, kterým dokáže spolehlivě odrovnat většinu pacientů, a to jak na klinice, tak i u větších případů, které řeší se svým týmem. Dr. House patří k nejoblíbenějším pořadům současnosti, což dokazují čísla sledovanosti, které se v Americe pohybují okolo 10-15 milionů diváků za díl.

Hlavní postavu Dr. House ztvárnil James Hugh Calum Laurie, který je znám pod uměleckým jménem Hugh Laurie. Laurie není pouze divadelní a filmový herec, je také výborný hudebník a spisovatel.

Další seriály ke shlédnutí zdarma